Scania otvorila v Budči nový servis

Posted On pondelok, 11 november 2019 15:20
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Scania otvorila v Budči nový servis Spoločnosť Scania Slovakia má v Budči pri Zvolene svoj nový servis. Pri jeho výstavbe boli využité najmodernejšie technológie a inteligentné riešenia.

V servise Budča zákazníci nájdu od polovice októbra podľa Scanie širokú škálu služieb pod jednou strechou. Okrem vozidiel Scania poskytuje servis aj na návesy, prívesy, nadstavby, ponúka geometriu či umývanie vozidiel. Servis je otvorený sedem dní v týždni, počas pracovných dní od 7:00 h do 21:00 h a počas víkendov od 7:00 h do 19:00 h.

Náš nový servis je pokrokový vo viacerých smeroch. Ide o prvý servis v strednej Európe, kde sme implementovali riešenia v rámci našej dlhodobej stratégie znižovania uhlíkovej stopy,“ hovorí Network Development and Real Estate Manager spoločnosti Scania Slovakia, Peter Veselý. „Využívame inovatívne riešenia ako je kúrenie tepelnými čerpadlami, v servise sme inštalovali prefabrikované jamy s dlhou životnosťou, dodatočné okná nad vchodovými bránami, ktoré priestor presvecujú ako i inteligentné svetelné senzory, ktoré snímajú svetlosť v okolí a svietia lampami iba vtedy, keď je to potrebné, čím sa šetria náklady,“ dopĺňa Peter Veselý. Servis Budča je už dnes podľa neho pripravený na plnú digitalizáciu. Nainštalovať sa tak dajú pohybové svetelné senzory, ale napríklad aj monitorovať spotreba elektrickej energie či hladina kvapalín v kompresoroch.

Text: red, foto: Scania Slovakia

Čítať 903 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 164 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.