SelecTrucks aj na Slovensku

Posted On piatok, 01 december 2017 00:00
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Aj na Slovensku sa predávajú jazdené nákladné vozidlá pod značkou SelecTrucks. Centrum pre predaj prevádzkuje spoločnosť Mercedes-Benz Slovakia (MBSK). Slovenský predaj SelecTrucks funguje podľa MBSK v celosvetovo jednotnom a vysokom štandarde obchodu a služieb jazdených nákladných vozidiel. Má ponúkať široký výber a profesionálne poradenstvo pri kúpe jazdených nákladných vozidiel, preverených rozsiahlou servisnou prehliadkou a so zárukami na ich technický stav. Zároveň vie sprostredkovať rôzne formy ich financovania, vrátane aktuálne žiadaného operatívneho lízingu. Súčasťou jeho služieb je okrem iného ich výkup na protihodnotu alebo komisionálny predaj.

Nové centrum služieb je úzko prepojené na celosvetovú sieť SelecTrucks, čo podľa MBSK zvyšuje schopnosť dodať zákazníkovi žiadané vozidlo v čo najbližšie žiadanej konfigurácii, či cenovej relácii aj zo zahraničia. SelecTruck ponúka služby nielen pre domáce či zahraničné firmy v segmente nákladnej dopravy ale tiež pre ostatných obchodníkov s jazdenými nákladnými vozidlami. „SelectTrucks má použité vozidlá v certifikovanej kvalite za prijateľné ceny, na druhej strane férovo a rýchlo ich tiež odkupuje, jednotlivé transakcie uskutočňuje komplexne a garantuje pritom odborné poradenstvo zodpovedajúce individuálnym potrebám zákazníka“, hovorí Vladimír Valent, vedúci predaja jazdených nákladných vozidiel Mercedes-Benz Slovakia.

Text: red, foto: MBSK

GALÉRIA:

SelecTrucks2x
SelecTrucks3x
 

Čítať 1176 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 78 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.